Zmiany organizacyjne dotyczące korzystania z bieżni oraz innych obiektów WCSM Agrykola
Szanowni Państwo korzystający z obiektów Warszawskiego Centrum Sportu Młodzieżowego „Agrykola”
w ślad za zapowiadanymi zmianami organizacyjnymi informujemy, że od dnia 1 września 2026 obowiązywać będzie nowy regulamin korzystania z bieżni oraz pozostałych obiektów sportowych. Kluczową dla Państwa zmianą jest wyłączenie z użytku bieżni oraz pozostałych obiektów sportowych od poniedziałku do piątku w godzinach 16.30 – 20.00 oraz w soboty i niedziele podczas trwania meczów piłkarskich z udziałem naszych wychowanków. W tych godzinach nasze obiekty pozostają do wyłącznej dyspozycji naszych wychowanków oraz, po uzyskaniu zgody Dyrektora placówki, Uczniowskich i Młodzieżowych Klubów Sportowych.
Bardzo prosimy o uwzględnienie powyższych ograniczeń przy planowaniu swojej aktywności na obiektach WCSM Agrykola.
Wprowadzone ograniczenia podyktowane są względami bezpieczeństwa oraz dbałością o komfort prowadzenia zajęć sportowo – rekreacyjnych dla naszych wychowanków oraz licznymi uwagami nauczycieli i trenerów prowadzących zajęcia z grupami młodzieżowymi oraz rodziców naszych wychowanków.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem korzystania z obiektów WCSM Agrykola obowiązującym od 1 września 2026 (w załączniku).